O nas

Istniejemy  na rynku  usług architektonicznych już od ponad 20 lat, czego efektem jest obszerna kolekcja ponad 1000 różnego rodzaju dokumentacji projektowych obejmujących zarówno proste i tanie w budowie domy jednorodzinne, ciekawe wizualnie i zaprojektowane niezwykle funkcjonalnie koncepcje zabudowy szeregowej oraz wielorodzinnej a także projekty okazałych i wyróżniających się wśród otoczenia willi i rezydencji.

Nie boimy się iść z duchem czasu a wszystkie dokumentacje opieramy na indywidualnych i autorskich rozwiązaniach naszego zespołu. W architekturze szukamy rozwiązań nowatorskich ale nie zapominamy również o tych praktycznych i sprawdzonych, dzięki czemu nasi klienci mogą otrzymać od nas  propozycje zróżnicowane zarówno pod względem stylu, funkcjonalności ale  zawsze  z gwarancją najwyższej jakości.

Innym, równie istotnym, filarem działalności naszego biura architektonicznego są projekty obiektów komercyjnych. Obecnie w swojej ofercie posiadamy przeszło 200 dokumentacji tego typu budynków wśród których są między innymi projekty hoteli, hal produkcyjnych, biurowców, warsztatów samochodowych, marketów, domów opieki i wiele innych. Dzięki niezwykle atrakcyjnym cenom są one wręcz idealne na start działalności biznesowej.

Wszystkie nasze dokumentacje zawsze stoją na najwyższym poziomie, bez względu na to czy jest to projekt małego, prostego domku czy okazałego, pensjonatu. Nasz zespół zawsze dokłada najwyższej staranności przy sporządzaniu dokumentacji technicznych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszych projektów na naszych stronach internetowych www.kbprojekt.pl, www.dyskontprojektow.pl jak i w zakładce nasze projekty.